Bestuur - TVP

Zoeken
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Bestuur en overige adressen
Het schema hieronder geeft alle (email) adressen en telefoonnummers weer van het bestuur, commissies, website, ledenadmistratie en PR.

Voorzitter
Arjan den Oudsten 

(Voorzitter@tvputtershoek.nl)

Secretaris/Penningmeester
Dennis van der Graaf, Valeriaan 33, tel. 078-6766541

(Secretariaat@tvputtershoek.nl)

Jeugdcommissaris
Vincent Ruter, tel. 06-23116420

(Jeugd@tvputtershoek.nl)

Dagelijks beheer clubhuis en onderhoud

Jan Vermeulen, tel. 06-12449510

(Kantine@tvputtershoek.nl)

Wedstrijdcommissaris
John Katoen, tel. 06-54201122

(Wedstrijd@tvputtershoek.nl)

Website beheer
Massimo Zarfati, tel. 06-46156170 

(Website@tvputtershoek.nl)

Ledenadministratie
Yvon van der GraafJasmijnstraat 37 

(Ledenadministratie@tvputtershoek.nl)

PR / Advertenties
Irene Renses 

(PR.Advertenties@tvputtershoek.nl)

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu